Hlasujte pro náš EKOPark v nominaci Český Goodwill 2018

Zakladatel a tvůrce EKOParku, majitel Apartmánů SunGarden,  pan Stanislav Šťastný byl celorepublikově nominován mezi 7 desítek finalistů na prestižní titul OSOBNOST Český Goodwill 2018 za svůj srdcový životní projekt První volnočasový EKOPark Liberec, který jak jistě víte, je součástí našich apartmánů.

Myslíte si, že proměna černé skládky, místa setkávání narkomanů a bezdomovců, kterým toto území po léta bez povšimnutí bylo, na unikátní park plný originálních prvků a atrakcí pro trávení volného času offline či pořádání sportovních, kulturních a vzdělávacích aktivit má v dnešní době smysl?

Pokud ano, tak budeme rádi za Váš hlas. Zde si můžete přečíst nominaci a jedním klikem pana Šťastného a náš projekt podpořit:
http://www.ceskygoodwill.cz/nominace/588/prvni-volnocasovy-ekopark/
Hlasování končí 30.09.2018.

V projektu Český Goodwill jsou nominováni podnikatelé a společnosti, kterých si lidé váží pro jejich odpovědný a společnosti přínosný způsob podnikání. Jsou oceňovány firmy, které jsou ohleduplné ke svému podnikatelskému, ekonomicko-sociálnímu a životnímu prostředí a aktivně se prosazují o jeho kultivaci nebo záchranu.

EKOPark funguje teprve od roku 2016 a během sezony ho navštíví cca 12,5 tis. návštěvníků a přes 100 školních a dětských kolektivů. Pro hosty apartmánů a širokou veřejnost EKOPark připravuje v průběhu celé sezony různé akce, festivaly a nabídku dalších volnočasových aktivit jako je například ekodílnička, rodinná dobrodružná stezka EKOParkem za pokladem, naučná stezka Čtyři živly, lekce jógy, sebeobrany, promítání, koncerty, vzdělávací Den bláta, bosonohý festival EKOParkem bosou nohou či volnočasové RETRO Games. A to vše s cílem žít a užívat si tady a teď a především s ohledem na přírodu.

  • Sdílet

Napsat komentář